Inrichten facilitaire dienstverlening nieuwe stadsdeelkantoren
De gemeente Amsterdam had gekozen voor het bouwen van twee nieuwe stadsdeelkantoren en in te richten volgens de principes van Het Nieuwe Werken.
Als projectleider was ik nauw betrokken bij de keuzes, financiële consequenties en aanbestedingstrajecten voor ruimte-indeling, beveiliging, meubilair, catering en ict-voorzieningen.
Bij dit alles was afstemming met bestuur (overall-planning, financiën), directie (beleidskeuzes, inzet medewerkers) en medewerkers (wie doet wat en wanneer) essentieel voor draagvlak en implementatie.
De verhuizingen vonden vlak na elkaar plaats, daarna zijn de restpunten afgehandeld en is de nazorg voor medewerkers afgerond.
Collega Bert Schuthof was lid van het bouwteam en heeft daarnaast de twee facilitaire diensten samengevoegd. Daarbij zijn de personele bezetting en de ondersteunende processen op elkaar afgestemd.
